باشگاه R8 به سالم زیستن افراد کمک میکند

با محیطی آرام و با بهره گیری از آخرین امکانات تهویه و دستگاههای مجهز بع آخرین تکنولوژی روز دنیا واقع شده در طبقه هشتم مرکز خرید روشا با پارکینگ و دید بی نظیر شهر تهران توانسته ایم ورزش کردن و سپری نمودن لحظاتی مفرح و سالم را برای شما به ارمغان بیاوریم.

باشگاه R8 با تکیه بر اصل نوآوری در ورزش فراهم آورنده محیطی برای رشد افراد و تنیجه گرفتن با هر هدف و خواسته ای می باشد. کلاس های گروهی باشگاه در نوع خود منحصر بفرد بوده و توانسته امکان ورزش کردن تحت نظر مربیان آزموده و حرفه ای به صورت گروهی و بهترین وجه فراهم آورد. چناچه شما خواهان کاهش وزن، افزایش استقامت، سلامت اعضاء بدن، چابکی و چالاکی می باشید می توانید از خدمات ارائه شده توسط باشگاه R8 در قالب کلاس گروهی، مربی خصوصی، مشاوره های تخصصی ( تغذیه، اصلاح حرکات، ...) بهره مند شده و تغییر را از همین امروز آغاز کنید.

“همچنین باشگاه R8 با ارائه خدمات متنوع و گسترده ازجمله رستوران با انواع غذاهای رژیمی تحت نظر متخصصان تغذیه، ارائه انواع ماساژهای ورزشی و ریلکس کننده، آرایشگاه که ارائه دهنده انواع اصلاح سر و خدمات جانبی پوست و مو برای آقایان و اتاق سلامت که ارائه کننده تشخیص وضعیت فعلی جسمانی با استفاده از تست هایی چون InBody ، حرکات اصلاحی و ارائه برنامه غذایی و غیره می باشد.”